Attractive Games

Dažādas spēles, rotaļas, stafetes – kur viss kolektīvs veic atraktīvus, jautrus un komandu saliedējošus uzdevumus. Komandas pilda uzdevumus vienlaicīgi, plecu pie pleca. Mazāk stratēģijas, mazāk taktikas – vairāk jautrības, atpūtas un smaidu.

 1-2 stundas

 1-2 instruktori

Strategy

Darbs komandā. Uzdevumu staciju apmeklējums pēc komandas izstrādātas stratēģijas un pasākuma pavēles. Jārisina dažādi atjautības, komandas sadarbības un komunikācijas uzdevumi. Tiek noteikta labākā komanda. Analizēti komandu sadarbības modeļi, izvēlētās stratēģijas efektivitāte.

2-3 stundas

3 instruktori

Mix & Challenge

Programmā iekļautas spēles no Attractive Games un Strategy uzdevumiem ( jautrība, saliedēšanās, stratēģija, atjautība un tml. ), ar uzsvaru uz komandu sāncensību un uzvarētāja noteikšanu. Kolektīvs sadalīts komandās.

2-3 stundas

2-4 instruktori

Komandas

6 – 12 personas katrā
Dalībnieku skaits komandā ir atkarīgs no dalībnieku kopējā skaita un laika apstākļiem pasākuma dienā

Laika Sadalījums

15 min – dalībnieku pulcēšanās
10 min – pasākuma atklāšana un atjautīga dalīšanās komandās
120/180 min – pamata daļa, atkarībā no izvēlētās programmas
***Papildus pēc klienta vēlmēm – pusdienas, vakariņas, afterparty, un citas pasākuma sastāvdaļas

Papildus informācija

Apģērbs – atbilstoši laika apstākļiem, sportisks
Par speciālo apģērbu/aprīkojumu brīdināsim savlaicīgi, ja tāds būs nepieciešams

Balto apkaklīšu spēle

Programmas dalībnieki tiek sadalīti vairākās komandās, kas savā starpā cīnās par galveno balvu. Katrai komandai tiek izsniegti rekvizīti 15 uzdevumu veikšanai. Uzdevumi ir dažādas sarežģītības.
Komandām tiek dotas 40 minūtes laika, lai savas komandas ietvaros trenētos veikt uzdevumus. Pēc šīm 40 minūtēm uzdevumu izpilde jāatrāda tiesnešiem, sacenšoties ar pārējām komandām.
Esam sagatavojuši gandrīz  100  interesantus uzdevumus tāpēc šajā programmā var piedalīties atkārtoti, izmēģinot arvien jaunus un nebijušus uzdevumus.

 1,5-2 stundas

Burrrzuka

Visaizraujošākā, vispozitīvākā un smieklus garantējošākā programma korporatīvām ballītēm, saliedēšanas un draugu pasākumiem. Programma  balstīta uz populāru Latvijas, Krievijas un ASV TV šoviu principu. Cik gan bieži, skatoties zilajos ekrānos un redzot, kā dalībnieki smejas, izpildot kādu no raidījuma uzdevumiem, Jums ir ienācis prātā: “Es arī tā gribētu!’’?. Lūk,  Jums iespēja ikļūt par TV šova dalībnieku. Programmā savā starpā sacenšas komandas, deliģējot katra uzdevuma veikšanai vienu vai vairākus pārstāvjus, vai veicot uzdevumu visiem kopā pēc spēļu vadītāju norādījumiem.

2 stundas

Drīmtīmčik

Jūs neticēsiet, bet mēs zinām, ka spējat kopīgi pārvarēt dažnedažādus šķēršļus, pievilināt veiksmi, atbalstīt viens otru un zem Jūsu kopbildes droši var likt parakstu “Viens par visiem – visi par vienu!”. Šīs komandas saliedēšanas programmas ietvaros saņemsiet jau gatavu, taustāmu Sapņu komandas jeb Dream Team piedzīvojumu stāstu grāmatu. Katrā grāmatas lappusē būs stāsts par Jums – jūsu brīnumainajām spējām un talantiem.  Grāmatā atstātas brīvas vietas  ilustrācijām. Jūsu uzdevums – noteiktā laikā ar saviem viedtālruņiem vai mūsu piedāvātajiem polaroīda foto aparātiem uzņemt  fotogrāfijas tā, lai tās ilustrētu grāmatas tekstu.

1,5-2 stundas

Cena bez PVN
(darba dienās)

  • Līdz 15 pers. 499,00 EUR + PVN
  • Līdz 20 pers. 545,00 EUR + PVN
  • Līdz 30 pers. 695,00 EUR + PVN
  • Līdz 40 pers. 770,00 EUR + PVN
  • > kā 40 pers. pēc vienošanās
  • Cenā iekļauts:
  • • teritorijas un uzdevumu sagatavošana
  • • materiāli
  • • treneru darbs
  • • un viss no A – Z, kas nepieciešams, lai pasākums izdotos!

+ 371 29288628

Kontakti

reinis.stalsans@cinemasolutions.lv

E-pasts